Back

Bądź sercem w Zakopanem!

Bądź sercem w Zakopanem!

Zdjęcie to baner pod tytułem jestem sercem w Zakopanem. Można na nim zobaczyć białe serce na bordowym tle. Obok serca są różne hasztagi: #SercemwZakopanem #ZmieńTerminNieOdwołuj #ZakopanePoczeka #OcalmyPolskąTurystykę #zostańwdomu #znówsięspotkamy
Urząd Miasta Zakopane w tym szczególnym czasie chce pamiętać o wszystkich, którzy kochają Zakopane, często tu przyjeżdżają i chcieliby spędzić pod Giewontem wielkanocny czas, cieszyć się wiosną rozkwitającą kobiercami krokusów i ciepłem majowego weekendu. W tej chwili niestety nikt z nas nie wie, kiedy takie przyjazdy będą możliwe. Mamy jednak nadzieję, że spotkamy się jak najszybciej…

Urząd Miasta Zakopane bardzo chce pozostać z Państwem w kontakcie, zachęcając do wirtualnego poznawania uroków i historii swojego Miasta. Ma nadzieję, że zarówno przygotowane przez nich informacje i ciekawostki, a także przywoływane przez Państwa wspomnienia spędzonych miłych chwil w Zakopanem sprawią, że tym chętniej wrócą Państwo do nich, gdy czas pandemii minie. Chcą także, by ten wirtualny kontakt z ich pięknym Miastem, jego kulturą, zabytkami, folklorem i tatrzańską przyrodą umilił czas „społecznej kwarantanny”.

Z tą myślą w ich mediach społecznościowych systematycznie będą publikowane ciekawe posty oznaczone logotypem kampanii, a na stronie zakopane.pl zaraz po Świętach Wielkanocnych zawita „Codziennik zakopiański” z krótkimi artykułami, które w przyjemny sposób pozwolą poszerzyć wiedzę o Zakopanem. Złoży się na niego pięć różnorodnych bloków tematycznych: poniedziałkowa „Historia jakiej nie znacie”, wtorkowe ”Wiadomości turystyczne”, dostępna w środy „Nasza kultura”, „Czwartki literackie” oraz piątkowa „Kultura rodzima”.

Urząd Miasta Zakopane zachęca więc gorąco – bądźcie sercem w Zakopanem! Zachęcają także do zmiany terminu pobytu, zamiast jego odwoływania. Właściciele wszystkich miejsc noclegowych z pewnością z radością poczekają, by tym serdeczniej ugościć Państwa, gdy tylko będzie to możliwe. Łatwiej będzie im także przetrwać ten trudny gospodarczo czas, ze świadomością, że mogą liczyć na Państwa dobry gest, lojalność i wsparcie polskiej branży turystycznej.    

W imieniu Urzędu Miasta Zakopane serdecznie zapraszamy do śledzenia na bieżąco i polecania innym ich strony internetowej, mediów społecznościowych oraz #hasztagów:

 

 

Multimedia