Facebook link

Interaktywna pocztówka z życzeniami z Krakowa - artykul - VisitMalopolska

Interaktywna pocztówka z życzeniami z Krakowa

Zamek Wawel od strony Baszty Sandomierskiej, oświetlony, na tle kolorowego nieba zaraz po zachodzie słońca. Zdjęcie z drona.
Kraków przygotował innowacyjną niespodziankę na święta. W internecie jest emitowana świąteczna reklama, która umożliwia przesłanie życzeń z Krakowa. Klikając w pojawiający się na ekranie telefonu banner, przenosimy się do interaktywnej pocztówki z możliwością jej spersonalizowania przez wstawienie własnego selfi

Na potrzeby akcji przygotowano cztery kreacje graficzne. Wystarczy przesunąć palcem po wyświetlaczu, by wybrać, tę która się nam najbardziej podoba. Następnie trzeba zrobić sobie zdjęcie lub wyszukać je  galerii w telefonie, wstawić w grafikę kartki i gotową pocztówkę z życzeniami można przesłać znajomym.

Reklama jest emitowana w internecie w okresie 18.12.2020 – 15.01.2021 na terenie całej Polski w dwóch odsłonach. Grafiki ze świątecznymi życzeniami będą się wyświetlać użytkownikom do świąt. Noworoczna wersja interaktywnej kartki będzie dostępna do 15 stycznia.

Jeśli ktoś nie chce czekać na pojawienie się reklamy w telefonie, może pobrać elektroniczną pocztówkę za pomocą QR kodu lub wejść na stronę: zyczeniazkrakowa.pl (działa tylko na urządzeniach mobilnych).

Akcję z życzeniami zorganizowali: Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Wydział ds. Turystyki UMK, aby przypomnieć o Krakowie, który jako stolica regionu otwiera turystom wrota na małopolskie szlaki.

Grafika przedstawiająca Wawel, a na zdjęciu napis: Pocztówka z Krakowa w dwie minuty.

Multimedia