Back

Odkryj Kraków - Pałac Krzysztofory i Muzeum Podgórza znów otwarte!

Odkryj Kraków - Pałac Krzysztofory i Muzeum Podgórza znów otwarte!

Zdjęcie przedstawia budynek Muzuem Podgórza.
Odkryj Kraków z Muzeum Krakowa – bądź turystą w swoim mieście!

Od 19 maja 2020 roku serdecznie zapraszamy do dwóch kolejnych otwartych oddziałów Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, tj. Pałac Krzysztofory i Muzeum Podgórza.

W Pałacu Krzysztofory będzie możliwość odkrycia fenomenu Krakowa na wystawie "Cyberteka. Kraków czas i przestrzeń". Natomiast historię transportu kolejowego przybliży wszystkim odwiedzającym ekspozycja czasowa "Krakowskie drogi żelazne" w Muzeum Podgórza.

Uwaga! Wystawa stała "Miasto pod kopcem Kraka" nie będzie jeszcze dostępna.

W imieniu Muzeum Krakowa prosimy o pamiętanie o maseczkach na twarz, zachowanie dystansu od innych zwiedzających i zapoznanie się z nowym regulaminem zwiedzania:
- Pałac Krzysztofory: https://bit.ly/cyberteka
- Muzeum Podgórza: https://bit.ly/MuzeumPodgorza


Odkryj Kraków na nowo!

Przypominamy, że można już zwiedzać Barbakan, Mury Obronne, Wieżę Ratuszową oraz Muzeum Nowej Huty. Już wkrótce zostaną otwarte kolejne oddziały. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa cieszy się, że ponownie będzie mogło spotkać się ze zwiedzającymi. Dlatego w trosce o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zwiedzającym i pracownikom przygotowuje nowe zasady zwiedzania.

Aby być na bieżąco z akcjami i kolejnymi oddziałami, które zostaną otwarte, należy śledzić stronę internetową i media społecznościowe Muzeum Krakowa!

Odkryj Kraków - Pałac Krzysztofory i Muzeum Podgórza

Muzealna akcja Odkryj Kraków wpisuje się w miejską kampanię Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków, ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

 

Multimedia