Zostań odkrywcą. Odkryj Turystyczne Skarby Małopolski – naturalnie!

Zakole rzeki w otoczeniu łanów pól, w prawym górym rogu logo konkursu Turystycznych Skarbów Małopolski
Odkrywaj z nami Turystyczne Skarby Małopolski i koniecznie zagłosuj w konkursie. Wybierz swoje typy spośród 128 Kandydatur w 6 kategoriach. Głosowanie trwa - masz czas do 27 września.

Przypominamy, że trwa głosowanie internautów w czwartej edycji Konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. To także od Ciebie i Twojego głosu zależy kto oprócz Gminy Pleśna, Jerzmanowice -  Przeginia oraz Krościenko nad Dunajcem będzie cieszył się tytułem laureata kategorii Miejsce z Klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna, statuetką, nagrodą w kwocie 100 tys. zł i udziałem w kampanii promocyjnej. Być może to właśnie Twój głos przesądzi również także o tym kto zostanie doceniony w pozostałych kategoriach: Najciekawszy szlak turystyczny, Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne, Unikatowa atrakcja turystyczna, Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury, W gościnie – oferta kulinarna.

 
Daj niepowtarzalną okazję na promocję Twoim ulubionym miejscom i atrakcjom turystycznym. Nie zwlekaj i zagłosuj już dziś - to proste!


Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową konkurs.visitmalopolska.pl i wypełnić formularz głosowania on-line. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut. Pamiętaj, że głosować można tylko raz, ale za to możesz oddać po jednym głosie w każdej kategorii konkursowej. Ważne abyś zatwierdził swój wybór poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany w formularzu adres e-mail. Bez potwierdzenia Twój głos nie zostanie wzięty pod uwagę. Wszystko po to, by zapewnić równe szanse w głosowaniu! Udział w konkursie jest bezpłatny. Koniecznie zagłosuj nie później niż 27 września! Głosy przesłane po wskazanym w regulaminie terminie zostaną uznane za nieważne. 


Po zakończeniu głosowania internautów Kapituła Konkursu dokona oficjalnego zatwierdzenia wyników. Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymają tytuł laureata w poszczególnych kategoriach. Dwaj kolejni kandydaci z odpowiednio mniejszą liczbą punktów zostaną wyróżnieni. 


Laureatów poznasz podczas uroczystej Gali, nie później niż 28 października.


Sprawdź koniecznie kto już znalazł się na mapie Turystycznych Skarbów Małopolski. Kliknij TUTAJ i łap inspiracje na kolejne wycieczki i wyprawy po Małopolsce. Dzięki głosowaniu w plebiscycie podzielisz się własnymi rekomendacjami i pozwolisz innym odkryć Twoje ulubione miejsca i atrakcje. 


Nie zwlekaj – głosuj już dziś: konkurs.visitmalopolska.pl

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets