Daj się ugościć w Krakowie i Małopolsce!

Daj się ugościć w Krakowie i Małopolsce!

Baner kampanii promującej ofertę turystyczną regionu i jego stolicy: „Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę”
Gościnność i nieustanna otwartość na turystów – to cechy Krakowa i Małopolski, które podkreśla najnowsza ogólnopolska kampania promująca ofertę turystyczną regionu i jego stolicy. Otwierając szeroko ramiona, zapraszamy: „Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę”

Właśnie tutaj można aktywnie spędzić czas w kontakcie z przyrodą, zachwycić się arcydziełami sztuki i architektury, poznać na nowo najstarsze zabytki, skosztować niepowtarzalnej kuchni, zrelaksować się i odpocząć w otoczeniu gór czy lasów. Przez najbliższe miesiące podpowiemy, gdzie wybrać się na weekend lub na dłużej, czego posmakować i spróbować oraz jakie trasy rowerowe i narciarskie wybrać, aby w najbardziej udany sposób spędzić czas w Małopolsce. Pokażemy, że nasz region wraz z jego stolicą są idealnym miejscem spotkań biznesowych dla organizatorów z całego świata. Tu bowiem jak nigdzie indziej łączy się biznes, nauka… i innowacje.

Kraków i Małopolskę fantastycznie przygotowane na spotkanie z gośćmi, witające ich z otwartymi ramionami po długim czasie pandemii, zobaczymy w spotach emitowanych na głównych ogólnopolskich kanałach TVP, POLSAT, TVN. Ponadto nie zabraknie nas na antenie radia RMF FM, z którym wybierzemy się w niecodzienną podróż do różnych części Małopolski. Na słuchaczy będą czekać liczne atrakcje, świetna muzyka i wyjątkowi goście. Gościnność to słowo klucz oraz punkt wyjścia całej kampanii. Temu przekazowi towarzyszą obrazy malowniczych szlaków, najpiękniejszych zabytków, lokalnych specjałów, kojących zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych oraz niezwykłych wydarzeń. Do końca roku w programach ogólnopolskich mediów odkryjemy wyjątkowe miejsca, będziemy obecni podczas największych imprez, a przede wszystkim poznamy wielu interesujących ludzi. Małopolska gościnność to obietnica i zobowiązanie wobec każdego, kto wybierze nasz region za cel podróży, dlatego już dziś wybierz się z nami w podróż po najpiękniejszych zakątkach i poznaj to, co najlepsze dla ciała... i ducha, odkryj to, co inspiruje do poznawania kultury i siebie oraz poczuj rytm miejsc, do których chce się wracać.

Krajowa kampania promocyjna realizowana będzie do końca roku w ramach projektu „Małopolska – cel podróży” i jest wspólnym przedsięwzięciem Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Województwa Małopolskiego i Miasta Kraków. Projekt „Małopolska – cel podróży” dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 3.3. „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1. „Promocja gospodarcza Małopolski” typ E. promocja oferty gospodarczej regionu – przeciwdziałanie negatywnym skutkom epidemii COVID-19 w ramach 3. Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.