Facebook link

Odkrywanie Grupy Pingwina - Słotwiny Arena już 19 i 20 CZERWCA! - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Odkrywanie Grupy Pingwina - Słotwiny Arena już 19 i 20 CZERWCA!

Odkrywanie Grupy Pingwina - Słotwiny Arena już 19 i 20 CZERWCA!

Od 2021-06-19 do 2021-06-20
Na niebieskim tle czarny pingwin z białym brzuchem, napis odkrywanie grupy pingwina
Słotwińska 51A, 33-380 Krynica-Zdrój
Organizator: Grupa Pingwina
Już w najbliższy weekend 19 i 20 czerwca w Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju będzie można zobaczyć miejsca i rzeczy na co dzień nie prezentowane.

W sobotę goście będą zaproszeni do obejrzenia sterówki kolei krzesełkowej, będzie można się dowiedzieć z jaką prędkością może jechać i ilu pasażerów może przewieźć.
Grupa Pingwina pokaże także kryjówkę „bestii”, które teraz odpoczywają po sezonie zimowym czyli  ratraki, które będzie można obejrzeć i zasiąść za ich sterami. Opowie jak pomagają zimie i tworzą świeży śnieg dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania.
Goście, którzy zdecydują się odwiedzić Wieżę widokową Krynica Zdrój będą mogli posłuchać opowieści przewodnika, który zdradzi największe jej tajemnice.
Organizatorzy przygotowali także animacje i warsztaty dla dzieci, mali i duzi będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody!
Będzie też niespodzianka kulinarna dla dzieci - tego dnia zorganizowane będą dla chętnych warsztaty wypiekania pizzy – aby wziąć w nich udział prosimy o zapisanie dziecka pod numerem telefonu: 512-409-908.
HARMONOGRAM WYDARZENIA:
SOBOTA:
9:30 – Warsztaty wypiekania pizzy dla dzieci.
11:00 – Prezentacja sterówki kolei krzesełkowej i systemu naśnieżania.
12:00 – Prezentacja pojazdów (ratraki , traktor ).
13:30 – Zwiedzanie ścieżki dydaktycznej i wejście na Wieża widokowa Krynica Zdrój z przewodnikiem.
16:00 – 18:00 – Warsztaty dla dzieci Poszukiwanie Kwiatu Paproci - warsztaty dla dzieci pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju
18:00 – 22:00 – Poszukiwanie kwiatu paproci i pierwszy w historii Zachód słońca na Wieży widokowej z Kwiatem Paproci
Wieża widokowa Krynica Zdrój i kolej krzesełkowa w dn. 19 czerwca będą czynne do 22:00!
NIEDZIELA:
W niedzielę spotkanie autorskie z plenerem malarskim pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju
Zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju spotkanie autorskie wokół książki "Nuda się nie uda. Wyprawa na Wieżę", które odbędzie się pod Wieżą widokową w Krynicy-Zdroju. Rzadko zdarza się, by takie spotkanie odbywało się w miejscu, w którym rozgrywają się przygody z książki! Autorka Ania Machacz opowie o czym szumią drzewa, przeczyta fragmenty publikacji i podpisze egzemplarze, na pewno też z Wami porozmawia! Artystycznym finałem spotkania będzie plener malarski, podczas którego uczestnicy stworzą swoje wyobrażenia mitologicznych istot i stworków! Współorganizatorem jest Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, które zadba o artystyczny wymiar wydarzenia! Uczestniczące w plenerze dzieci zostaną artystami-malarzami. Z dzieł powstanie wyjątkowa, magiczna wystawa!