Facebook link

Domek pod Różami Zakliczyn - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Domek pod Różami Zakliczyn

Domek pod Różami Zakliczyn

Podwórko, na przodzie trampolina i dużo zieleni a z tyłu beżowo brązowy Domek pod Różami w Zakliczynie.
Różana 3/0, 32-840 Zakliczyn Region turystyczny: Pogórza
tel. +48 146653101
tel. +48 516079153
Dom położony w centrum Zakliczyna - miejscowości znanej z uprawy fasoli i odbywającego się we wrześniu „Święta Fasoli”.

W gospodarstwie rolnym można zaprzyjaźnić się z kurkami, gołąbkami oraz przepiórkami, a ogrodu pilnują dwa przyjazne gościom pieski: Miś i Kuba. Do dyspozycji gości samodzielny dom z osobnym wejściem, a w nim kuchnia z pełnym wyposażeniem do przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Teren wokół budynku ogrodzony z kwiatowym ogrodem, a w nim: plac zabaw dla dzieci, altanka z kącikiem zabaw, huśtawka, zjeżdżalnia z domkiem na drzewie, dla starszych dzieci tenis stołowy, boisko do gry w piłkę oraz badmintona. Dla dorosłych doskonałe warunki wędkowania na rzece Dunajec (0,7 km) z możliwością łowienia pstrąga, sandacza i świnki. Gospodyni z wykształcenia jest pedagogiem, a jej pasją jest rękodzieło artystyczne, szczególnie bibułkarstwo, czego chętnie uczy swoich gości

Oferta dla dzieci
„WAKACYJNA PRZYGODA Z ANGIELSKIM”

Gospodarstwo współpracuje z Centrum Języków Obcych LANGUAGE SOLUTIONS. Oferuje radosne i kreatywne kursy j. angielskiego dla najmłodszych. „THEY PLAY, BUT WE KNOW THEY ARE LEARNING” Zajęcia odbywają się w grupach o przedziale wiekowym 7-9 lub 10-12 lat w przyjaznej, zrelaksowanej atmosferze, codziennie przez 45 min. rano i 45 min. po południu, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów oraz nowoczesne metody nauczania.

Warsztaty „kwiaty na cały rok”

Zajęcia mają charakter aktywnych warsztatów, podczas których uczestnicy poznają, krok po kroku, sztukę tworzenia wyrobów z bibuły i krepiny. Prowadzący zajęcia w przejrzysty sposób wyjaśnia metody i techniki wykonywania kwiatów, wianków, stroików i innych kompozycji z bibuły oraz przekazuje wiele tajników tej sztuki.

Oferta całoroczna.


Obiekty na trasie