Facebook link

Tylickie Wzgórze - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Tylickie Wzgórze

Tylickie Wzgórze

Widok na basen oraz leżaki koło agroturystyki U Grzegorza. W tle błękitne niebo z chmurami.
Konfederatów Barskich 29a, 33-383 Tylicz Region turystyczny: Beskid Sądecki i Niski
tel. +48 501236972
tel. +48 503104294
„Tylickie Wzgórze“ czeka na wszystkie rodziny z dziećmi zmęczone szybkością życia codziennego i hałasem miasta. Dom inny niż wszystkie. Cudownie położony, pośrodku zielonych pagórków i lasów Beskidu Sądeckiego. Zimą na przeciw malowniczych wyciągów narciarskich i górek na sanki.

Tutaj najlepiej czują się rodzinny  i grupy przyjaciół, ceniące spokój, przyrodę na wyciągnięcie ręki i rodzinne bycie razem… 
Gospodarze przygotowali wysoki standard noclegu w przytulnych apartamentach i pokojach typu studio, pyszne, naturalne jedzenie, które każdego dnia z duszą szykują w swojej kuchni, za którym tęskni każdy zabiegany rodzic. Pokoje zabaw i zakątek na relaks przy kominku, a także zielony ogród z basenem i placem zabaw. 

Miejsce, które stworzyli powstało z potrzeby serca, sami mają troje dzieci, dlatego wiedzą co dla nich i zmęczonych rodziców najlepsze. 

Mają dla Waszej rodziny codzienny plan na wypoczynek zimowy i letni. 

To kreatywne ranki i popołudnia: jazda na nartach, spotkania przy ciepłym ogniu, wycieczki: szlakiem źródełek mineralnych, do Bartnika, wspólne zabawy z igłą i nitką. Zorganizują wspólne oglądanie teatrzyku kukiełkowego, pieczenie bułeczek czy zrobienie drewnianej zabawki. 
 

Wyślą Was w miejsca, gdzie rodzina czuje się dobrze, w miejsca ciekawe i pełne dobrej energii. Tam spróbujesz lokalnych przysmaków albo oddasz się górskiej przygodzie na jednym z niezadeptanych szlaków. 

Pokarmisz kurki, przytulisz kota albo małą owieczkę i kózkę, pogłaszczesz konia albo pojeździsz na kucyku.

Zimą po nartach, zaproponują grzaniec przy kominku albo rozgrzewającą saunę a latem basen z ciepłą wodą, zielony ogród i plac z zabaw z rodzinną huśtawką, boisko do nogi i zjeżdżalnie. 

Jeśli tutaj przyjedziesz namalujesz obraz Twojej rodziny: mamy i taty z dziećmi razem, bez pośpiechu zakupów, sprzątania i prania… Skorzystaj z propozycji!

Zapraszamy w miejsce, gdzie z energią lub leniwie oddasz się pod opiekę przygody.  Do Tylicza, domu z duszą i gościnnymi Gospodarzami, którzy mieszkają tuż obok.


Obiekt posiada Markę Sądecką oraz certyfikaty z zakresu turystyki parentingowej.

OFERTA ZIOŁOWA
W ziołowym ogrodzie uprawiane są zioła m.in. oregano, szałwia, bazylia i mięta, majeranek, lubczyk, koper i szczypior. Gospodyni prowadzi zdrową kuchnię (wykorzystując produkty z własnego warzywnika i gospodarstwa), dostosowaną dla dzieci (szczególnie
alergików) ze świeżych ziół, warzyw i przetworów mlecznych. Szczególnie poleca: twarożek z miętą, jajecznicę na pomidorach z bazylią moczoną w mleku, ziołowy smalczyk z cebulką i jabłkiem, botwinkę z nutką lubczyku i kopru, karczek w pikantnej ziołowej koszulce zaprawiany marynatą czosnkową. Ziołowe marynaty do mięs oraz ziołowe sosy do sałat znajdują się w codziennym jadłospisie. Świeżo złowiona ryba w skorupce ziołowej z masłem czosnkowym (pstrąg z górskiego potoku, zioła dodane do masła, zmieszane
z czosnkiem i sokiem z cytryny), Skubańce (skubane piersi z kurczaka w sosie pomidorowo – ziołowym z dodatkiem siekanej cukinii, cebuli i marchwi), Zalewajka czosnkowa (delikatny barszcz biały na serwatce ze świeżym majerankiem i pachnącą białą kiełbasą).
 

Specjalność Gospodarzy

Świeżo złowiona ryba w skorupce ziołowej z masłem czosnkowym (pstrąg z górskiego potoku, zioła dodane do masła, zmieszane z czosnkiem i sokiem z cytryny), Skubańce (skubane piersi z kurczaka w sosie pomidorowo – ziołowym z dodatkiem siekanej cukinii, cebuli i marchwi), Zalewajka czosnkowa (delikatny barszcz biały na serwatce ze świeżym majerankiem i pachnącą białą kiełbasą).

OFERTA
Dom jest szczególnie przyjazny dla rodzin z dziećmi. Przygotowane udogodnienia spowodują, że maluchy wraz z nowymi znajomymi poczują się tu jak w prawdziwym raju. Po uzgodnieniu możliwość zapewnienia opiekunki. „Spędzaj swój wolny czas w komforcie wśród zieleni i ciszy”.


 


Obiekty na trasie