Facebook link

Chochołowy Dwór Jerzmanowice - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Chochołowy Dwór Jerzmanowice

Chochołowy Dwór Jerzmanowice

Wnętrze restauracji. Pod drewnianą ścianą stoliki i krzesła.
ul. Jana III Sobieskiego 172, 32-048 Jerzmanowice Region turystyczny: Jura Krakowsko- Częstochowska
tel. +48 126203900
Chochołowy Dwór usytuowany jest przy trasie Kraków – Olkusz wśród malowniczych krajobrazów Ojcowskiego Parku Narodowego. Zjesz tu potrawy regionalne, ale też dania kuchni europejskiej.

Korzystna lokalizacja przy drodze krajowej 94, w odległości 15 kilometrów od Krakowa, sprzyja organizacji spotkań biznesowych, rodzinnych czy pobytów weekendowych. Bliskość Jury Krakowsko-Częstochowskiej daje możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu.
Dwór architekturą i stylem wnętrz nawiązuje do starych szlacheckich tradycji regionu, a nowoczesne rozwiązania zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Restauracja to miejsce pełne uroku, zachęcające do odpoczynku i skosztowania dań kuchni polskiej i europejskiej oraz dań z pieca opalanego drewnem. Obiekt oferuje gościom posiłki w restauracji oraz wypoczynek i rekreację w ogrodzie. Teren przy karczmie wyposażony jest w chatki grillowe, miejsce na ognisko, skałkę do wspinaczki, Wioskę Trapera czyli plac zabaw dla dzieci, teren do gry w paintball, boisko do piłki nożnej oraz plażowej piłki siatkowej, a także  rozległą łąkę do spacerów.
Restauracja zaprasza też na warsztaty kulinarne.

 

 


Brak obiektów w wybranej kategorii.