Facebook link

Juromania Święto Jury Krakowsko – Częstochowskiej - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Juromania Święto Jury Krakowsko – Częstochowskiej

Juromania Święto Jury Krakowsko – Częstochowskiej

Od 2022-09-16 do 2022-09-18
Przed ruinami starego zabytkowego obiektu stoi przebrany człowiek wypuszczający ogromny ogień z ust. Z obiektu wychodzi kilka osób.
Rabsztyn Region turystyczny: Jura Krakowsko- Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska to piękna i malownicza kraina, która obejmuje urokliwe, naturalne krajobrazy, obiekty historyczne i sakralne oraz przestrzenie dla różnych sfer aktywności.

Cyklicznie w II połowie września obchodzi swoje święto. Juromania to niezwykłe wydarzenie, które odbywa się w kilkudziesięciu obiektach na terenie Małopolski i Śląska. Organizatorzy za każdym razem szykują prawdziwą ucztę wrażeń. Bogactwo Jury przenosi uczestników w średniowieczne klimaty zamków i warowni. Pobudza wszystkie zmyły podczas turniejów rycerskich, pokazów historycznych, w regionalnej kuchni czy na licznych warsztatach i zajęciach edukacyjnych. Dla aktywnych czekają wspinaczki pod okiem instruktorów, rajdy i wycieczki z przewodnikiem. Każdy, kto choć raz weźmie udział w Juromanii będzie wracał na Jurę po jeszcze większa porcję wrażeń!

Juromania Święto Jury Krakowsko – Częstochowskiej zostało wyróżnione w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski w 2020 roku w kategorii Dzieje się!

Więcej informacji na: https://juromania.pl/staticcontent/1014018


Brak obiektów w wybranej kategorii.