Facebook link

Krakow Valley Golf & Country Club Paczółtowice - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Krakow Valley Golf & Country Club Paczółtowice

Krakow Valley Golf & Country Club Paczółtowice

Niebieski wózek golfowy z kobietą i mężczyzną w środku jedzie po idealnie skoszonym, zielonym polu golfowym w Paczółtowicach. Za wózkiem znajduje się staw, a nieco dalej niskie drzewa, a nad nimi niebieskie niebo.
Paczółtowice 328, 32-063 Paczółtowice
Kraków Valley Golf & Country Club to jeden z największych kompleksów golfowo-rekreacyjnych w Polsce, oddalony zaledwie 30km od Krakowa. Zaprojektowany przez jednego z najbardziej znanych architektów golfowych Ronalda Freama z Kalifornii, robi wrażenie na golfistach przyjeżdżających z całego świata.

80-hektarowy obiekt golfowy położony w niewielkiej miejscowości Paczółtowice zbudowany jest według amerykańskich standardów USGA, dzięki czemu mogą być tu rozgrywane nawet turnieje o charakterze międzynarodowym. Jest to pole 18-dołkowe, o długości 6518m, o powierzchni 80ha. Na terenie obiektu działa wypożyczalnia, w której dostępne są spalinowe i ręczne wózki golfowe oraz kije. Oprócz wypożyczenia istnieje możliwość zakupu sprzętu oraz odzieży w profesjonalnym sklepie golfowym, m.in. czapek, kurtek przeciwdeszczowych, rękawiczek czy butów. Dla golfistów przygotowane jest również zaplecze sanitarne z natryskami, toaletami oraz szatniami. Początkujący gracze mogą skorzystać z pomocy instruktora z Akademii Golfa. Kompleks w Paczółtowicach to także hotel, centrum konferencyjne, stadnina koni oraz strzelnica. Obiekt organizuje większe imprezy, takie jak wesela, uroczyste bankiety czy targi, którym również może towarzyszyć nauka gry w golfa.


Brak obiektów w wybranej kategorii.