Facebook link

Kuter Port Festival - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Kuter Port Festival

Kuter Port Festival

Od 2022-09-03 do 2022-09-03
Widok na plaże przy kuter Port Nieznanowice
Marszowice 247, 32-420 Nieznanowice
tel. +48 123858555
tel. +48 573338034
Organizator: Kuter Port Nieznanowice
Marszowice 247, 32-420 Nieznanowice
Kuter Port to przystań wielu możliwości. Zapraszamy do spędzenia wrześniowego popołudnia i wieczoru w promieniach słońca i pod gwiazdami, na rozległym terenie piaszczysto-trawiastym, gdzie na tej samej scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki, zarówno legendarne, jak i te, reprezentujące tzw. młode pokolenie.

Festiwal rozpocznie się od występu zespołu LemON, „który ma szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu. (…) Wydawałoby się, że oni są tacy niszowi. Ale nagrywają piosenki, które są na listach przebojów, czyli okazuje się, że te dwie rzeczy można połączyć” – jak go określił Adam Sztaba, kompozytor, pianista, dyrygent i producent muzyczny.

Następnie na scenę wejdzie Mrozu z zespołem, łączący w swoich wykonaniach blues, soul i rock’and’roll, za każdym razem prezentujący niezwykle wysoki poziom artystyczny, dbający o szczegóły perfekcyjnie zaprojektowanego spektaklu muzyczno-wizualnego, zawsze wzbudzający podziw i aplauz publiczności.

A w promieniach zachodzącego słońca i powoli pojawiających się na niebie gwiazd, zagra legenda polskiej muzyki, której nie trzeba nikomu przedstawiać – Lady Pank, niezmiennie panująca na scenie muzycznej od ponad 40 lat, wciąż zaskakująca starsze i młodsze pokolenie świetnymi i energetycznymi występami.

Zwieńczeniem wydarzenia, kiedy zapanuje już mrok będzie kolejna, tym razem już wyciszająca uczta dla zmysłów w postaci pokazu specjalnego ze światłem, dźwiękiem i wodą w roli głównej.

 

Program ramowy:

14:00 Otwarcie bram wejściowych Plaża Kuter Port

16:00 LemOn

17:45 Mrozu

19:30 Lady Pank

21:30 Pokaz specjalny "Światło - dźwięk - woda"

22:00 Zakończenie Festiwalu

 

Bilety

Bilet za 149,00 zł daje możliwość udziału w Festivalu obejmującym trzy koncerty oraz pokaz specjalny „światło – dźwięk – woda”.

Bilety na wydarzenie można zakupić: ONLINE  lub STACJONARNIE – w Restauracji, w kasie Łowiska, w recepcji Domków, w kasie przy Plaży.

Do każdego zakupionego biletu dla osoby dorosłej istnieje możliwość pobrania biletu za 1,00 zł dla dziecka w wieku do 13. r.ż. (skorzystanie z biletu za 1,00 zł będzie możliwe po okazaniu przy wejściu dokumentu potwierdzającego tożsamość i wiek dziecka). W przypadku chęci wykorzystania biletu przez osobę niespełniającą ww. warunków uczestnictwo w Festivalu nie będzie możliwe.

Rabaty przy zakupie większej liczby biletów. 

Bilety można też zakupić w pakiecie z pobytem w domku lub na kempingu. 

Szczegóły na stronie kuterport.pl

Pomarańczowa grafika z napisem Festival Nieznanowice 3.09.2022, logo Kuter Port i logotypami artystów: Lemon, Mrozu, Lady Pank


Obiekty na trasie