Facebook link

Molo Resort Osiek - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Molo Resort Osiek

Molo Resort Osiek

Basen w hotelu, nad nim leżaki.
ul. Główna 231 A, 32-608 Osiek Region turystyczny: Oświęcim i okolice
tel. +48 334322500
fax. +48 334322513
Molo Resort usytuowany jest w miejscowości Osiek, 13 km od Oświęcimia. To idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Obiekt jest wyposażony w przestronne pokoje, w których można odpocząć po skorzystaniu z rozmaitych atrakcji.

Na terenie obiektu można skorzystać z placu zabaw i basenu ze strefą dla najmłodszych. Hotel dysponuje również kręgielnią oraz bilardem. Dla osób chcących spędzić dzień aktywnie dostępne są w wypożyczalni rowery oraz rowerki wodne. Specjalnie dla miłośników relaksu z wędką mniejszy zalew został przystosowany do połowów. To także idealne miejsce na zorganizowanie małych, średnich i dużych spotkań biznesowych. 

W hotelu można skorzystać z basenu wewnętrznego, sauny, sali fitness, groty solnej oraz SPA. Oferowane zabiegi i masaże, a także relaksująca atmosfera panująca w strefie wellness, koją ciało i zmysły. 

Restauracja w Molo Resort położona jest w pięknym miejscu z widokiem na zalew. Elegancki wystój wnętrz, profesjonalna obsługa oraz autorskie menu stworzone przez szefa kuchni tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca. Serwowane dania przygotowywane są w oparciu o świeże, sezonowe produkty pochodzące od regionalnych dostawców. 

Restauracja Molo w Osieku została wyróżniona w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski w 2022 roku w kategorii W gościnie oferta kulinarna.


Brak obiektów w wybranej kategorii.