Facebook link

Psy na biegunach - psie zaprzęgi i dogoterapia Podwilk - Obiekt - VisitMalopolska

Jesteś tutaj:
Powrót

Psy na biegunach - psie zaprzęgi i dogoterapia Podwilk

Psy na biegunach - psie zaprzęgi i dogoterapia Podwilk

Zdjęcie przedstawia psy zaprzęgowe.

Podwilk 387, 34-722 Podwilk

tel. +48 608640446
Psy na biegunach - psie zaprzęgi i dogoterapia, to całoroczny ośrodek, w którym można przeżyć niesamowitą przygodę w towarzystwie dwudziestu ośmiu wybitnych, sportowych psich osobowości. W okresie jesienno - zimowym ośrodek oferuje przejażdżki psim zaprzęgiem, naukę powożenia, spotkania dla rodzin, klientów indywidualnych i grup. W Podwilku, w bazie ośrodka, organizowane są spotkania przy ognisku w tipi, wyprawy zaprzęgiem i pogadanki o psich zaprzęgach. Organizatorzy atrakcji to certyfikowani kynoterapeuci i Mistrzowie Polski Psich Zaprzęgów. Latem i wiosną można wybrać się na spacer z psem (dogtrekking), poznać tajniki tresury, zaprzyjaźnić się ze szczeniakami, obejrzeć zdjęcia i filmy z zawodów i wypraw. Przez cały rok prowadzone są zajęcie z dogoterapii dla szkół oraz indywidualnie. Na życzenie klienta organizowane są warsztaty i spotkania tematyczne. Przejażdżki, warsztaty oraz dogoterapia organizowane są również poza ośrodkiem na terenie Podhala i Orawy. Więcej informacji: www.psynabiegunach.pl

Ośrodek Sportu Psich Zaprzęgów i Dogoterapii to wyjątkowe miejsce na w Podwilku na Orawie, gdzie organizowane są przejażdżki, można podjąć się nauki jazdy zaprzęgiem, organizowane są spotkania edukacyjne i warsztaty. Można też wziąć udział w intrygującej dogoterapii, metodzie wspierającej proces rehabilitacji. Miejsce zlokalizowane jest w wyjątkowo spokojnym miejscu z widokiem na Babią Górę. Ośrodek funkcjonuje przez cały rok i oferuje różne atrakcje bez względu na pogodę. Zimą warto spróbować powożenia psimi zaprzęgami na biegunach, to pasjonujące wyzwanie dla rodzin z dziećmi. Do wyboru są dwa warianty, krótszy ok. 1,5 godziny, w tym 3 przejażdżki na odcinku 2,5 kilometra  lub dłuższy, ok. 3 godzin, w tym 3 przejażdżki na odcinku 5 kilometrów. Przejażdżki połączone są z instruktażem powożenia. Uczestnicy wspólne z instruktorem przygotowują psy do jazdy, przygoda w Podwilku kończy się poczęstunkiem.Organizowane są warsztaty dla szkół i kolonii uczące bezpiecznej przyjaźni z psem. Na wyjątkową uwagę zasługuje sesja dogoterapeutyczna z udziałem przeszkolonych psów. Jest to bardzo przyjemna i pozytywna terapia wspomagająca powrót do zdrowia, skierowana do osób po różnego rodzaju wypadkach i przeżyciach.

Druga baza firmy znajduje się w Zakopanem, gdzie organizowane są także przejażdżki, ale bez poczęstunku, nauka jazdy psim zaprzęgiem i zajęcia edukacyjne. Również w Zakopanem można wziąć udział w dogoterapii. Warto odwiedzić stronę https://psynabiegunach.pl/ i poddać się wyjątkowemu szaleństwu na biegunach!

 

.