Facebook link

Vitis Music Sfera Festival - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Vitis Music Sfera Festival

Vitis Music Sfera Festival

Od 2022-08-08
Nonet grających, siedzących skrzypków podczas Festiwalu Vitis Music. Wszyscy są ubrani na czarno, a znajdują się w drewnianej wiacie. Po prawej stronie wisi plakat wydarzenia.
Janowice, Janowice
tel. +48 504741916
Organizator: Fundacja Na Rzecz Wspierania Muzyki i Rozwoju Winiarstwa im. Ignacego Jana Paderewskiego
Karpacka 27, 33-100 Tarnów
Malowniczo położona winnica, równe rzędy krzewów winorośli, smak i aromat wyśmienitego wina, muzyka, inspirujący ludzie – brzmi jak opis artystycznych spotkań w toskańskich winnicach?

Nie, to wszystko jest bliżej niż się wydaje - na Vitis Music Sfera Festival organizowanym cyklicznie w winnicy w małopolskich Janowicach! Każdego roku w sierpniu na letniej scenie w otoczeniu winorośli występują wybitni artyści, reprezentujący różne gatunki muzyki - klasykę, jazz i poezję śpiewaną. W programie nie brakuje ciekawych wydarzeń towarzyszących - zajęć umuzykalniających, koncertów dla dzieci i w wykonaniu dzieci, pokazów filmów oraz warsztatów winiarskich. Festiwal to doskonała propozycja dla całych rodzin, melomanów, enoturystów i wszystkich, którzy szukają ukojenia z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Vitis Music Sfera Festival jest laureatem konkursu Turystyczne Skarby Małopolski w 2021 roku w kategorii Dzieje się - wyjątkowe wydarzenia turystyczne.

Więcej informacji na: https://www.vitismusicsfera.pl/


Brak obiektów w wybranej kategorii.