Rusza kampania Małopolski!

Małopolski balon
W wakacyjnym tygodniu od 16 do 21 sierpnia Małopolski System Informacji Turystycznej „wyleci w powietrze…” Ale nie, nie z przeciążenia! Rusza kampania promocyjna Małopolski i Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej pod hasłem „Małopolska na horyzoncie”, której główną osią jest latający balon.

Małopolski balon na ogrzane powietrze będzie obecny w zapowiedziach na antenie RMF FM oraz serwisie internetowym i na profilu Facebook. Będziemy mogli na bieżąco śledzić relację ze startu balonu, który przy dobrej pogodzie wzniesie się na Dolnym Śląsku - na 17 sierpnia zaplanowano nocny lot nad Zamkiem Czocha w Suchej, w Wielkopolsce - 18 sierpnia - lot nad Poznaniem i okolicach, a na końcu w Kujawsko-Pomorskiem, gdzie weźmie udział w najstarszych i najbardziej prestiżowych zawodach balonowych na świecie – Pucharze Gordona Bennetta, który w tym roku organizowany jest w  dniach 19-21 sierpnia w Toruniu. To nie wszystko! Słuchając RMF FM można zdobyć voucher dla dwóch osób na lot po małopolskim niebie!


My wiemy, że Małopolska aż kipi od atrakcji, to raj dla ludzi aktywnych. Można tu nie tylko poczuć zew przygody i dostarczyć sobie pozytywnej dawki adrenaliny, ale także oczyścić umysł, poczuć bliskość natury i zobaczyć wiele inspirujących miejsc, a Małopolski System Informacji Turystycznej pomaga to odkryć odwiedzającym. Niezbędne informacje na temat szlaków pieszych, tras rowerowych, przyrody, uzdrowisk, lokalnej kuchni oraz atrakcji regionu, można znaleźć na regionalnym portalu turystycznym visitmalopolska.pl  oraz w aplikacji mobilnej VisitMałopolska, które są częścią Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W systemie funkcjonuje także ponad 30 stacjonarnych punktów informacji turystycznej zlokalizowanych w całej Małopolsce, gdzie turysta, prócz profesjonalnej obsługi i uzyskania informacji, może liczyć na bezpłatne mapy i katalogi atrakcji turystycznych regionu w formie drukowanej.

Warto spojrzeć na Małopolskę z niecodziennej perspektywy i poszybować nad ziemię: Małopolska na horyzoncie!

Grafika z balonem

Multimedia