Znamy już Zwycięzców Konkursu Turystyczne Skarby Małopolski!

Kryształowa statuetka
W piątek 11 października 2019 r. w Kopalnia Soli "Bochnia" ogłoszono wyniki konkursu 💎 Turystyczne Skarby Małopolski 💎 Które atrakcje, przedsięwzięcia i inicjatywy zasłużyły wg głosujących na miano skarbów?

"Miejscem z klimatem" okazała się Gmina Pleśna, unikatową atrakcją turystyczną - Wieża widokowa w Dąbrówce Szczepanowskiej, najciekawszym "wydarzeniem cyklicznym" został Ultra-Trail® Małopolska, a skarbem wśród obiektów gastronomicznych - Restauracja Belle Epoque w Dworze Prezydenckim w Zgłobicach. Szczególnie cieszymy się, że "Małopolska Wieś z Tradycją" została laureatem kategorii "Wypoczynek na Wsi", a Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce zajął drugie miejsce w kategorii dla najciekawszych szlaków turystycznych, tuż za Małopolskim Szlakiem Winnym.

Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną. Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna” otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

 

Zestawienie głosów we wszystkich kategoriach udostępniamy tutaj.

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>