Małopolska MTB Tour. Ostatnia szansa na ekscytujący start!

Kobieta na rowerze, odwrócon tyłek patrząca na zalew.
Małopolska Tour to doskonała propozycja dla dużych i małych fanów rowerowych emocji i dobrej muzyki! Wydarzenie odbędzie się 20-21 maja w Trzebini, ale już teraz warto zaplanować swój udział i zapisać się! A w programie m.in.: wyścigi dla najmłodszych, maraton MTB, koncert zespołu ENEJ, mnóstwo konkursów i zabawy w miasteczku plenerowym i wiele innych atrakcji. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

To już ostatnia szansa na start w Małopolska MTB Tour. Rejestracji dokonywać można za pośrednictwem platformy do zapisów internetowych: https://malopolskamtb.pl/rejestracja/

Małopolska Tour to dwa dni niezliczonych atrakcji i rowerowych emocji dla wszystkich miłośników dwóch kółek i aktywności na świeżym powietrzu.

Kids race - wyścigi dla najmłodszych

Pierwszy dzień rowerowych zmagań zaplanowano dla dzieci, które będą miały okazję sprawdzenia swoich rowerowych umiejętności w wyciągach. Najmłodsi zostaną podzieleni na kategorię wiekowe, a trasy i dystanse zostaną dopasowane do ich umiejętności i możliwości. Nie ma dolnej granicy wiekowej. Można wystartować na rowerku biegowym, na rowerze z kółkami do nauki jazdy, czy większym sprzęcie. To już propozycja dla nieco starszych (max. 14 lat). Najważniejsze - liczy się dobra zabawa i rywalizacja w duchu fair-play! Do tego mnóstwo atrakcji w miasteczku plenerowym, konkursy z nagrodami, zabawy z animatorem i wiele więcej.

Maraton MTB

Drugiego dnia zmagań w Małopolska MTB Tour 2023 w Trzebini odbędzie się rowerowe wydarzenie na trzech dystansach:

  • Mega - dla ambitnych amatorów i osób, które zaczynają przygodę z MTB
  • Giga - dla najbardziej doświadczonych fanów kolarstwa górskiego
  • Family - szansa na rodzinne spędzenie czasu w towarzystwie rowerów

 

To propozycja dla tych, którzy kochają jazdę w terenie oraz dla chcących spróbować nowej przygody, zarówno dla zaawansowanych kolarzy, jak i tych którzy po prostu chcą się dobrze bawić lub planują rodzinną przejażdżkę.

Na uczestników maratonu MTB poza oznakowanymi i zabezpieczonymi trasami, będą czekały koszulki, pamiątkowe medale oraz wiele innych niespodzianek!

Dołącz do wydarzenia

Miasteczko plenerowe Małopolska MTB Tour będzie mógł odwiedzić każdy. Jednak, aby wziąć udział w rowerowych rywalizacjach wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Na stronie https://malopolskamtb.pl/rejestracja/ można dokonywać zapisów. Tam też znajdziecie szczegóły dotyczące imprezy. Zapisy będą aktywne do 21 maja lub do wyczerpania miejsc.

Małopolska ma doskonałą infrastrukturę rowerową, piękne krajobrazy, zatem to doskonała propozycja dla wszystkich rowerowych fanów na dobrą zabawę w gronie rodziny i przyjaciół.

Gorąca zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału. Moc emocji gwarantowana!

Warto przyjechać do nas na dłużej! Zapraszamy!

 

Plakat Małopolska MTB Tour

 

Multimedia


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Verknüpfte Assets