Na łyżwy w Małopolsce

Ludzie na lodowisku na świeżym powietrzu
Zima to nie tylko narty. Gdy śniegu brak, polecamy zabawę na ślizgawkach. Lodowisko to świetna forma rozrywki, łącząca jednocześnie sport i zabawę, dająca dużo frajdy zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Lodowiska działają w wielu miejscach w Małopolsce: odkryte i kryte, na świeżym powietrzu, w halach, na rynkach miast i miasteczek, przy stacjach narciarskich, w parkach. Na lodowisko można się wybrać całą rodziną lub też w parach na romantyczny wypad tylko we dwoje. To doskonały sposób na relaks i integrację.  

Największe w Polsce lodowisko pod gołym niebem działa w krakowskim Parku Jordana, gdzie prócz tafli o powierzchni 1200 mznajduje się tafla dla dzieci i niezwykła lodowa alejka. Lodowisko na świeżym powietrzu jest sercem "Zimowej Areny" - największej plenerowej strefy rozrywkowej w Krakowie, przy TAURON Arenie Kraków. Do końca marca w TAURON Arenie działa też sezonowy tor curlingowy. W Krakowie na łyżwy można się też wybrać m.in. na lodowisko Cracovii, czy przy Nowohuckim Centrum Kultury. Lodowiska działają również w innych miastach regionu: w halach lodowych, jak w Nowym Targu i Oświęcimiu, na rynkach czy w strefach rekreacyjnych, jak w Myślenicach czy Muszynie. Ślizgawki znajdują się również przy niektórych stacjach narciarskich, np. w Białce Tatrzańskiej, w Zakopanem na Harendzie czy w Czarnym Groniu.

Przy wielu ślizgawkach działają wypożyczalnie łyżew czy asystujących dzieciom w jeździe "pingwinków". W wielu miejscach można też skorzystać z usługi ostrzenia łyżew. 

 

Lista lodowisk w Małopolsce:

Kraków:

Tarnów

Oświęcim

Kalwaria Zebrzydowska:

Nowy Sącz:

Nowy Targ:

Grybów:

Gorlice:

Muszyna:

Zakopane:

Białka Tatrzańska:

Krynica-Zdrój:

Myślenice:

Skawina:

Chrzanów:

Rzyki:

 

Niedzica

Brzesko

Chełmiec

Piwniczna-Zdrój

Marszowice

Zawoja

Multimedia


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Verknüpfte Assets