Choinki pod choinkę już w polskich domach. Tysiące pachnących i pysznych prezentów od Małopolski i RMF FM na święta!

Kobieta, pozująca z katalogiem Małopolska, na tle specjalnej ścianki Małopolska uskrzydla
Tysiące pachnących lasem choinek, tysiące prezentów pod świąteczne drzewka, tysiące zup z karpia zatorskiego, tysiące zadowolonych Polaków – to wszystko za sprawą akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski”. W ciągu 7 dni żółto-niebieski konwój przemierzył ponad 2000 kilometrów, goszcząc w dziesięciu wyjątkowych miastach. Po drodze były świąteczne koncerty w gwiazdorskiej obsadzie oraz sympatyczny biały misiek. Na naszych czytelników i słuchaczy wciąż jeszcze czeka 6 rodzinnych zimowych pobytów w hotelu Bukovina.

Choinki pod choinkę – od Kraków Airport i Zatoru

W przedświąteczną trasę nasz wyjątkowy konwój wyruszył 10 grudnia, a pierwszym przystankiem był Kraków Airport. To tam rozpoczęliśmy akcję „Odkryj Małopolskę”, obdarowując gości największego regionalnego portu lotniczego w Polsce, choinkami, oczywiście w wersji mini, a także pysznościami rodem z Zatoru.

Choinek oraz przysmaków ze słynnego królewskiego karpia nie zabrakło również w samym Zatorze, gdzie jeszcze tego samego dnia zawitaliśmy. Nasz konwój zakotwiczył na Rynku dawnej stolicy księstwa, dzisiaj bardziej znanej jako stolica rozrywki – a to za sprawą m.in. imponującej magicznej krainy wyczarowanej w Energylandii – Winter Kingdom.

W Zatorze były oczywiście choinki, prezenty, kiermasz, pyszne przysmaki, rozświetlenie świątecznej choinki, a także wyjątkowe gwiazdy na muzycznym nieboskłonie – o świetną zabawę na zatorskim Rynku zatroszczyła się Viki Gabor oraz Enej!

„Tour de choinka” rusza w Polskę

Jaki jest najbardziej znany zamek w Polsce? Które miasto jest zimową stolicą Polski? Nikt nie wahał się ani chwili odpowiadając na te pytania. „Tour de choinka” był również świetną okazją do „Odkrywania Małopolski” i jej cudownych atrakcji. A czyniliśmy to wspólnie z mieszkańcami Bytomia, Opola, Legnicy, Leszna, Inowrocławia, Olsztyna, Elbląga, Gdyni, a także Krakowa.

Podczas tej niezwykłej podróży praktycznie przez całą Polskę towarzyszyły nam wyjątkowe gwiazdy, nie tylko te na nieboskłonie, ale także na scenach umiejscowionych w malowniczej scenerii dziesięciu polskich miast. Była to również doskonała okazja do spotkania swoich idoli – znanych z anteny radia RMF FM – gdyż ten wyjątkowy tydzień należał do Viki Gabor, Enej, Michała Szczygła, Blanki, Oskara Cymsa, Kuby Szmajkowskiego, Natalii Zastępy, Dominika Dudka, a także Feel. Jeśli więc komuś dopisało szczęście do domu wracał nie tylko z choinką, prezentami, ale także nucąc znane i lubiane przeboje oraz z upragnionym autografem i selfie ze swoim idolem.

Na każdym z przystanków, oprócz muzycznej uczty, naszych wyjątkowych gości obdarowywaliśmy choinkami, zupami z zatorskiego karpia, pięknymi małopolskimi koralami, a także pamiątkowymi gadżetami od RMF FM. Towarzyszył nam również biały miś z choinką, specjalna ramka do robienia zdjęć - „Odkryj Małopolskę”. W Zatorze, Gdyni i Krakowie pojawiła się również fotościanka „Małopolska Uskrzydla”. I wielu dało się uskrzydlić…

Żółto-niebieski konwój, który wyruszył z Małopolski, w jej sercu zakończy również niezwykłą podróż. Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbył się bowiem 16 grudnia na krakowskim Małym Rynku. I tutaj na mieszkańców czekały pachnące świąteczne drzewka, niezwykłe upominki, ale także – tym razem pod imponującą gwiezdną choinką – Feel oraz Dominik Dudek.

Małopolska – kraina jak z bajki

Małopolska to jedyne takie miejsce, w którym poczujecie gorącą świąteczną atmosferę nawet w bardzo mroźne dni, zanurzycie się w przyjemnym cieple wód termalnych, aktywnie spędzicie czas na stokach narciarskich i podczas niespiesznych spacerów, odetchniecie od pędzącego świata, posmakujecie wyjątkowej kuchni, a cudowne wspomnienia pozostaną z Wami na zawsze. Dajcie się ugościć w te święta, w tę zimę w Małopolsce. Małopolska kusi, Małopolska czeka!

Więcej o niezwykłych atrakcjach zimowej Małopolski na visitmalopolska.pl.

Projekt powstał we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i finansowany jest ze środków Województwa Małopolskiego.

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets