Facebook link

Kemping Smok Kraków - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Kemping Smok Kraków

Kemping Smok Kraków

Zadrzewiony plac z kamperami
Kamedulska 18, 30-252 Kraków Region turystyczny: Kraków i okolice
tel. +48 124298300
fax. +48 124298300
Kemping Smok jest obiektem kategorii *** posiadającym rekomendację Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu (Nr PFCC 46) oraz PZM Travel Warszawa. Kemping położony jest na malowniczym wzgórzu nieopodal Wisły, w spokojnej zielonej części miasta, przy drodze nr 780 (w kierunku Oświęcimia).

Odległość kempingu od centrum miasta to zaledwie 4 km. Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje około dwadzieścia minut. W pobliżu jest wiele atrakcji turystycznych, np. Lasek Wolski, ZOO, kopiec Kościuszki, willa Szyszko-Bohusza w Przegorzałach.

Kemping zapewnia pełen komfort. Teren kempingu o powierzchni 2 hektarów jest ogrodzony i oświetlony. Na miejscu przygotowano 50 stanowisk caravaningowych z możliwością podłączenia do sieci elektrycznej. Jest również pole namiotowe na 20 namiotów, budynek sanitarny z toaletami i natryskami, pomieszczenie kuchenne z lodówką, pralnia i świetlica. Od czerwca do sierpnia działa sklep spożywczy. Na terenie kempingu znajduje się plac zabaw dla dzieci i teren do gry w siatkówkę. Kemping słynie z miłej i rodzinnej atmosfery.