Facebook link

Chochołowy Dwór Jerzmanowice - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Chochołowy Dwór Jerzmanowice

Chochołowy Dwór Jerzmanowice

Na pierwszym planie widać kilka roślin różnego gatunku. Dalej pośród zieleni widnieje drewniana zabudowa Chochołowego Dworu.
ul. Jana III Sobieskiego 172, 32-048 Jerzmanowice Region turystyczny: Jura Krakowsko-Częstochowska
tel. +48 126203900
Miejsce Przyjazne Rowerzystom - MPR.

Chochołowy Dwór położony jest w Jerzmanowicach, pośród malowniczych krajobrazów Jury Krakowsko - Częstochowskiej.
Korzystna lokalizacja przy drodze krajowej 94, w odległości 15 kilometrów od Krakowa, sprzyja organizacji spotkań biznesowych, rodzinnych czy pobytów weekendowych. Dwór architekturą i stylem wnętrz nawiązuje do starych, szlacheckich tradycji regionu, a nowoczesne rozwiązania zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Dzięki przytulnie urządzonym wnętrzom i wyśmienitej kuchni słynącej z doskonałych regionalnych potraw, każdy poczuje się tu jak w domu. Cyklicznie organizowane są tu warsztaty kulinarne dla dzieci, kiermasze świąteczne, a dzięki świetnie zaopatrzonej Chochołowej Spiżarni można zabrać ze sobą do domu lokalne specjały i cieszyć się ich smakiem długo po powrocie. 

Chochołowy Dwór w Jerzmanowicach jest laureatem konkursu Turystyczne Skarby Małopolski w 2020 roku w kategorii Sielskie Klimaty – wypoczynek na wsi.

Więcej o Miejscach Przyjaznych Rowerzystom oraz Wiślanej Trasie Rowerowej znajdą Państwo na stronie narowery.visitmalopolska.pl.


Brak obiektów w wybranej kategorii.