Facebook link

Camping Smok Kraków - Obiekt - VisitMalopolska

Jesteś tutaj:
Powrót

Camping Smok Kraków

Camping Smok Kraków

Zadrzewiony plac z camperami.

Kamedulska 18, 30-252 Kraków Region turystyczny: Kraków i okolice

tel. +48 124298300
fax. +48 124298300
Camping Smok jest obiektem kategorii *** posiadającym rekomendację Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu (Nr PFCC 46) oraz PZM Travel Warszawa. Camping położony jest na malowniczym wzgórzu nieopodal Wisły, w spokojnej, zielonej części miasta, przy drodze nr 780 (w kierunku Oświęcimia).

Odległość campingu od centrum miasta to zaledwie 4 km. Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje około dwadzieścia minut. W pobliżu jest wiele atrakcji turystycznych, np. Lasek Wolski, ZOO, Kopiec Kościuszki, willa Szyszko-Bohusza w Przegorzałach.

Camping zapewnia pełen komfort. Teren campingu o powierzchni 2 hektarów jest ogrodzony i oświetlony. Na miejscu przygotowano 50 stanowisk caravaningowych z możliwością podłączenia do sieci elektrycznej. Jest również pole namiotowe na 20 namiotów, budynek sanitarny z toaletami i natryskami, pomieszczenie kuchenne z lodówką, pralnia i świetlica. Od czerwca do sierpnia działa sklep spożywczy. Na terenie campingu znajduje się plac zabaw dla dzieci i teren do gry w siatkówkę. Camping słynie z miłej i rodzinnej atmosfery.