Facebook link

Stacja Narciarska Podstolice Ski - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

Stacja Narciarska Podstolice Ski

Stacja Narciarska Podstolice Ski

Narciarze_w_Małopolsce
Podstolice 260, 32-020 Podstolice Region turystyczny: Pogórza
tel. +48 664294015
Trzy wyciągi i cztery trasy zjazdowe, snowpark ze specjalną poduchą do trenowania akrobacji powietrznych, a także przedszkole narciarskie, szkoła narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia i serwis oraz karczma „Alpejska Chatka” – takimi atrakcjami w zimie kusi Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Podstolice Ski.

A nie można też zapomnieć o warsztatach snowkite i mini-zoo. Najmłodsi przygodę z „deskami” rozpoczynają od przedszkola narciarskiego. Na terenie tym, odgrodzonym od głównego stoku, są tylko oni i ich nauczyciele. Nauka jest więc całkowicie bezpieczna. Nieco starsi i lepiej jeżdżący mają do wyboru trzy szerokie trasy zjazdowe – czerwoną i dwie niebieskie. Są oświetlone, ratrakowane i dośnieżane. I to wszystko znajduje się zaledwie 18 km od centrum Krakowa.

mapa stacji narciarskiej Podstolice Ski

piktogram parkingpiktogram naśnieżany stokpiktogram oświetlony stokpiktogram restauracjapiktogram trasy dla snowboardupiktogram szkółka narciarskapiktogram tor saneczkowypiktogram wypożyczalnia sprzętupiktogram wyciąg orczykowypiktogram wyciąg talerzykowy

 

Wyciągi

  TYP NAZWA DŁUGOŚĆ RÓŻNICA WZNIESIEŃ PRZEPUSTOWOŚĆ
1     orczykowy Tatrapoma 1 „A 350 65 900
 2 orczykowy Tatrapoma 2 „B” 220 30 650
 3 talerzykowy Babylift „C” 80 25 200

 

 


Brak obiektów w wybranej kategorii.