Facebook link

Zalew Kakałko Podlasie Dębowe - Obiekt - VisitMalopolska

Jesteś tutaj:
Powrót

Zalew Kakałko Podlasie Dębowe

Zalew Kakałko Podlasie Dębowe

Przeźroczysta woda i zieleń nad zalewem

Podlesie Dębowe, 33-240 Podlesie Dębowe

tel. +48 535867933
Nie ma lepszego miejsca na letni wypoczynek w upale niż piaszczysta plaża w przepięknym otoczeniu. Zalew Kakałko koło Żabna, niedaleko Tarnowa, to miejsce, w którym czas płynie beztrosko i przyjemnie i z pewnością nie ma mowy o nudzie. Czy wiecie, że są tutaj nawet palmy?

Pobyt nad zalewem oferuje wiele ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu. Chociaż domki campingowe są w tym sezonie nieczynne, śmiało można skorzystać z pola namiotowego i spędzić nad zalewem kilka dni. W weekendy nie brakuje tutaj letnich imprez i dobrej zabawy przy muzyce i karaoke czy przy Xboxie dla graczy. Poszukujący nowych wyzwań mogą spróbować tutaj Blob Jump – specjalnej poduchy do skakania na wodę, z kolei tęskniący za spokojem odnajdą go podczas wędkowania lub pływania sprzętem wodnym.

Sama plaża z kąpieliskiem jest przystosowana dla najmłodszych, z bardzo łagodnym zejściem do wody, co gwarantuje bezpieczeństwo. Nad spokojem czuwa także ratownik, a do dyspozycji dzieci jest trampolina i plac zabaw. Starsi mogą wypożyczyć piłkę plażową, leżak i parasol. Nastwieni na bardziej aktywny wypoczynek mają możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego, kajaki, tradycyjne rowery wodne i łódki czekają na amatorów wiosłowania. Bardzo dobrze jest też przygotowana strefa gastronomiczna, która wciąż się rozwija. Przyjemnie jest poleżeć sobie na hamaku lub pod palmą na wyspie oraz delektować się zimnymi napojami i dobrą kuchnią. Warto pamiętać, że wstęp na teren zalewu jest płatny, bilet normalny kosztuje 8 złotych, ulgowy 5 złotych. Dzieci do lat 5 mają wstęp wolny. Płatny jest także parking – 8 złotych.