Zawsze z Małopolską. W górach i na rajskiej plaży. W Nowym Jorku oraz Dubaju

Prezentacja upominków z Małopolski
Parasol ochroni przed deszczem i nadmiarem słońca. Zawartość termosu nie tylko ugasi pragnienie, ale też doda sił. Bawełniana torba idealnie nadaje się na większe i mniejsze zakupy oraz na plażę. A designerskie skarpetki powiodą nas myślami do najpiękniejszych wspomnień, malowniczych wypraw i cudownych spacerów. Co je wszystkie łączy. Pochodzenie. Są z Małopolski i Małopolskę dumnie prezentują.

Małopolska zawsze pod ręką

Bywając w różnych częściach świata poszukujemy prezentów wygodnych, przydatnych, zabawnych i niebanalnych. Oczywiście ważny jest też styl, design oraz elegancja. I to wszystko ma w sobie wyjątkowa kolekcja upominków z Małopolski. Można je z szykiem nosić nie tylko w Krakowie, ale także w Dubaju i Nowym Jorku.

Prócz parasolki, termosu, torby i skarpetek, w niezwykłej kolekcji przyozdobionej logotypem Małopolski, odnajdziemy również wyjątkowy zestaw do notowania ulotnych myśli z podróży – notes oraz pióro. Najmłodszym gościom, ale też tym nieco starszym, zapewne spodoba się także gra zręcznościowa.

A co na specjalne okazje? Oczywiście szykowny szal oraz kunsztowna apaszka, przyozdobione unikatowym nadrukiem roślinno-kwiatowym wzorowanym na pięknych ornamentach wykorzystywanych w okuciach drzwi kościoła św. Michała Archanioła z Binarowej. I w tym przypadku Małopolska stanęła również na wysokości zadania.

Takie „gadżety” nie tylko przypominają o wyjątkowości regionu, ale mogą być także świetnym upominkiem, oczywiście zachęcającym obdarowanych do odwiedzin w Małopolsce!

Tu można kupić niezwykłe upominki z Małopolski

Niezwykła kolekcja upominków z Małopolski dostępna jest w internetowym sklepie MIK oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej. Ten wyjątkowy zestaw powstał za sprawą współpracy Województwa Małopolskiego oraz Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie.

Lista punktów stacjonarnych, gdzie możecie kupić upominki:

⇒ Sklepik muzealny przy Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach

⇒ Sklepik w Muzeum Ziemi Bieckiej

⇒ Sklepik przy Muzeum Niepołomickim

Punkt Informacji Turystycznej w Wadowicach

 

a od połowy lipca znajdziecie je również:

Punkt Informacji Turystycznej w Zakopanem

 

Punkty Info Kraków:

⇒ InfoKraków, ul. św. Jana 2

⇒ InfoKraków, ul. Szpitalna 25

⇒ InfoKraków, Zgody 7

⇒ InfoKraków, ICE Kraków

⇒ Kraków Story w Pawilonie Wyspiańskiego

 

Gdziekolwiek jesteśmy, zawsze bądźmy z Małopolską!


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets