Facebook link

AgroEKOturystyka Jeżowa Woda Przyszowa - Obiekt - VisitMalopolska

Powrót

AgroEKOturystyka Jeżowa Woda Przyszowa

AgroEKOturystyka Jeżowa Woda Przyszowa

Zdjęcia podświetlonej szklarni w porze wieczornej z roślinami i miejscem do wypoczynku
Przyszowa 82, 34-604 Przyszowa Region turystyczny: Gorce i Beskid Wyspowy
tel. +48 669934201
AgroEKOturystyka „Jeżowa Woda” to miejsce wyjątkowe. Położone u stóp gór Jeżowa Woda i Łyżka w przepięknym Beskidzie Wyspowym, działa w formule „social business”, w której wszystko co ważne, jest stawiane ponad … zyskiem.

Rozkoszując się ciepłem w SPA i Palmiarni – trzeba pamiętać, że cały ośrodek jest zeroenergetyczny i nie pozostawia śladu węglowego (CO2). To tu można obcować ze zwierzętami gospodarstwa domowego jak: kury, kaczki czy gęsi, ale także obserwować egzotyczne gatunki roślin i zwierząt w paludarium i akwariach, w tym kameleony buszujące wśród palm, bananowców i krzewów kawy.

Dzięki ogrzewanej szklarni klienci mają możliwość kosztowania świeżych warzyw i ziół cały rok. Jest to idealne miejsce, które umożliwia relaks i odpoczynek do zgiełku dnia codziennego. Miejsce gdzie można odpocząć, wyciszyć myśli i obcować z przyrodą, dlatego w pokojach nie znajdziecie telewizorów! Jest to doskonałe miejsce wypadowe na piesze górskie wycieczki.

 

W gospodarstwie AgroEKOturystyka Jeżowa Woda znajdziecie:

  • 60-70 miejsc noclegowych
  • Salę konferencyjną na 100 osób
  • SPA
  • Wiatę grillową i piwniczkę
  • Lokalne produkty
  • Profesjonalne nagłośnienie

Szczegółowe informację dostępne na stronie: https://jezowawoda.pl/

Gospodarstwo Agro EKOturystyczne Jeżowa Woda został Laureatem w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski w 2022 roku w kategorii: "Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi".

 


Brak obiektów w wybranej kategorii.