Facebook link

Kąpielisko Borek - Obiekt - VisitMalopolska

Jesteś tutaj:
Powrót

Kąpielisko Borek

Kąpielisko Borek

widok na kąpielisko Borek z lotu ptaka, w dole place zabaw i miejsce rekreacji dla odwiedzających, w tle boisko do gry w koszta czy piłkę nożną obok zadaszona altana

Borek 302, 32-765 Borek

tel. +48 146152700
Można tu pograć w kosza, pojeździć na koniu i gokartach, a także wziąć głęboki oddech w grocie solnej. Kąpielisko Borek oprócz plaży i wody, zapewnia wiele atrakcji.

Kto szuka czegoś więcej niż tylko leżenia plackiem na plaży i kąpania się, nie będzie zawiedziony. Kąpielisko Borek, położone 50 kilometrów od Krakowa, to miejsce dla tych, którzy szukają i natury, i adrenaliny, ciszy, ale także dobrej zabawy. Położone koło lasu, z dala od miejskiego hałasu, oferuje całą gamę atrakcji. Organizatorzy pomyśleli o tych, którzy pływają jak ryby, ale też o osobach, którym daleko do mistrzów. W specjalnie wydzielonej strefie mogą oni pobierać pierwsze lekcję "żabki" czy "kraula" lub szlifować inne style. Kąpielisko Borek głównie wybierają te osoby, które wolą spędzić czas aktywnie. Na to pozwala bogata infrastruktura, umożliwiająca chętnym zarówno próbę swych sił w parku linowym, czy ćwiczenie sprawności podczas gry w mini-golfa. Dla chętnych jest kolejka tyrolska, dla wiecznie głodnych restauracje, grill, karczmy i myśliwskie smaki. Są także namioty dla lubiących zabawę. . Można wypożyczyć leżak i małą łódeczkę dla dzieci chcących popływać. Kąpielisko jest strzeżone, a kto znudzi się wodą może zajrzeć do mini-zoo czy edukacyjnego parku rozrywki „Świat solnych skał”. Dla tych, którzy lubią adrenalinę – strzelnica i poligon paintballowy.