Małopolska Aktywnie Zimą. Premiera siódmego odcinka magazynu narciarskiego już za nami. Zobaczcie i dajcie się ugościć w Małopolsce!

Ławeczka na Górze Wdżar i piękny zimowy widok na okolicę
Do Jurgowa, Czorsztyna, a może Szczawnicy, by pozjeżdżać na nartach, a gdzie by na nich pobiegać? Które miejsca nadają się na wyprawy skitourowe, a które na niespieszny spacer lub kulig? Czym kuszą podniebienia regionalne karczmy? O tym wszystkim w magazynie „Małopolska Aktywnie Zimą”, którego producentem jest Małopolska Organizacja Turystyczna. 16 lutego odbyła się premiera siódmego odcinka. Czym tym razem kusi Małopolska? Zajrzyjcie na Facebook Małopolskiej Organizacji Turystycznej i na visitmalopolska.pl. To oczywiście nie koniec naszej przygody z zimą i stacjami narciarskimi. Na kolejny odcinek zapraszamy 23 lutego. Bądźcie z nami!

Wszystko czego dusza zapragnie

Co takiego ma w sobie Tylicz, że tak chętnie – szczególnie zimą – odwiedzają go turyści? Czy Krynica-Zdrój, jeden z najpopularniejszych polskich kurortów, ma jeszcze jakieś tajemnice do odkrycia? Tego dowiedzieliście się z pierwszego odcinka "Małopolski Aktywnie Zimą". W drugim programie odkrywaliśmy uroki zimy w Czarnym Groniu w Rzykach, na Mosornym Groniu w Zawoi oraz w malowniczym świecie Winter Kingdom w zatorskiej Energylanii. Trzeci magazyn poświęcony był podhalańskim atrakcjom – wybraliśmy się w nim na Kotelnicę BiałczańskąBanię, Kaniówkę, Horników Wierch i Rusiński Wierch.

Czwarty odcinek zimowego magazynu gościł na Długiej Polanie w Nowym Targu, Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce w Klikuszowej. Ruszyliśmy także Śladami Olimpijczyków na Turbacz, a także pokonaliśmy Bramę w Gorce w Waksmundzie. W piątym odcinku zabraliśmy Was w Beskid Wyspowy – do Kasiny Wielkiej do ośrodka Kasina Ski & Bike Park oraz do Moped Retro – Muzeum Motorowerów, a także na trasy biegowe wokół Mogielicy, najwyższego szczytu Beskidu Wyspowego. Zaglądnęliśmy też na trasy zjazdowe w ośrodkach Limanowa-SkiLaskowa-Ski, a także w Beskidzie Niskim    

Od 16 lutego od godz. 18 – na Facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej – zaglądamy do Jurgowa, Czorsztyna i Szczawnicy. I tym razem prezentujemy malownicze nartostrady oraz miejsca idealnie nadające się niespieszne spacery. Będzie coś dla ducha oraz wyjątkowe pokusy dla ciała. Razem z nami będziecie mogli szusować i biegać, odkryjecie również urok samotnej wędrówki, urzekające piękno natury otulonej zimową szatą, a może również poczujecie gorącą atmosferę term. W ten sposób razem z Wami chcemy aktywnie odkrywać Małopolskę.

 

Baner Małopolska Aktywnie ZImą

„Małopolska Aktywnie Zimą” – w każdy piątek

Sześć odcinków magazynu „Małopolska Aktywnie Zimą” już za nami. Na kolejną zimową premierę zapraszamy 23 lutego o godz. 18, na Facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Aby móc delektować się wyjątkowymi atrakcjami Małopolski wystarczy kilka minut – w domu lub podróży.

Co tydzień zapraszamy w inny rejon regionu. W ten oto sposób w ciągu ośmiu tygodni poznacie cudowną mozaikę wypełnioną zimowymi atrakcjami Małopolski. Te kilka minut na ekranie mogą również stać się wyjątkową inspiracją do odwiedzin Małopolski – podczas jednodniowej, weekendowej, a może nieco dłuższej wyprawy.

W programach jest oczywiście miejsce także na nowości, a więc na to wszystko, co Małopolska przygotowała dla Was w tym sezonie zimowym. Zajrzeliśmy już m.in. do Centrum Narciarskiego Master-Ski, ośrodka Słotwiny Arena i na Jaworzynę Krynicką, odwiedziliśmy tajemniczą Krainę Śpiącego Wulkanu, bajkowy świat Winter Kingdom w Energylandii, a także stoki w Rzykach i Zawoi, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Kasinie Wielkiej, Limanowej i Laskowej.

Małopolska – duża dawka emocji i wiedzy

Obserwując profil Małopolskiej Organizacji Turystycznej, a także zaglądając na stronę visitmalopolska.pl, będziecie na bieżąco z wszystkimi nowinkami oraz aktywnościami. I tylko przypominamy, że w turystycznym sercu Polski, jakim bez wątpienia jest Małopolska, odnajdziecie ponad 160 km świetnie przygotowanych nartostrad, blisko 60 stacji i ośrodków narciarskich, setki kilometrów tras biegowych i spacerowych, baseny termalne oraz urocze hotele i pensjonaty, karczmy z wyszukanymi tradycyjnymi potrawami, ale także smaki bardziej współczesne oraz cudownej urody widoki.

Z nami będą też specjaliści i eksperci. Podpowiedzą nie tylko jak aktywnie, ale przede wszystkim bezpiecznie wypoczywać w regionie. Z programów dowiecie się między innymi, które stoki są bardziej przystosowane do dzieci, a które do zaawansowanych narciarzy, jakimi wyciągami dysponują stacje i jaką mają ofertę. Oczywiście pokażemy również bezcenne małopolskie perły, m.in. te nanizane na Szlak Architektury Drewnianej, a znajdujące się na liście UNESCO, ale także niezwykłe muzea, malownicze warownie i zamki oraz wszystko to, co lubią najmłodsi poszukiwacze przygód.

Bądźcie zatem z nami w każdy piątek o godz. 18 na Facebooku Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Nowy magazyn narciarski „Małopolska Aktywnie Zimą” dostarczy Wam wyjątkowych inspiracji. Zapraszamy przed ekrany!

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 1

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 2

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 3

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 4

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 5

"Małopolska Aktywnie Zimą" – odcinek 6

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets