Facebook link

Kąpielisko Chorwacja Jurków - Obiekt - VisitMalopolska

Jesteś tutaj:
Powrót

Kąpielisko Chorwacja Jurków

Kąpielisko Chorwacja Jurków

widok na kąpielisko Chorwacja w Jurkowie z lotu ptaka, w dole plaża

Jurków - Kamieniec , 32-860 Jurków Region turystyczny: Pogórza

tel. +48 601550561
To miejsce, w którym każdy miłośnik wodnych kąpieli znajdzie coś dla siebie. Znajdują się tutaj zarówno piaszczyste jak i kamienne plaże, strefy dla dorosłych i małych dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego i punkty gastronomiczne, a jeśli ktoś chciałby zostać nad wodą nieco dłużej, to znajduje się tutaj także baza noclegowa.


Kąpielisko Chorwacja - nie przez przypadek ma taką nazwę. Przez wielu jego plaże są porównywane do chorwackich, nadmorskich plaż. Obok naturalnego kąpieliska na Dunajcu są tutaj dwa baseny: brodzik dla dzieci i basen dla dorosłych. Na kąpielisku znajduje się ratownik wodny.

Kąpielisko oferuje także dodatkowe atrakcje. W dużym cyrkowym namiocie dzieci znajdą dmuchane zamki, basen z kulkami, zjeżdżalnie i trampolinę. W pobliżu znajduje się park linowy, a wypożyczalnia sprzętów wodnych oferuje m.in. rowerki wodne, łódki i kajaki. W punktach gastronomicznych można kupić lody, napoje, przekąski dla dzieci i dania obiadowe.

Na kąpielisko nie wolno wprowadzać zwierząt oraz wnosić sprzętu grającego.
Każdy kto chciałby zostać w tym miejscu dłużej może skorzystać z oferty noclegów: wynająć domek lub przyczepę, rozbić namiot lub przyjechać na miejsce własną przyczepą lub kamperem.
Warto dodać, że przy kąpielisku działa wypożyczalnia rowerów i kajaków.

Poza sezonem łowisko jest udostępnione dla wędkarzy.